054-7339719

 
  מלא פרטיך ואחזור אליך בהקדם:
           
| 054-7339719 | smadar@smadarnadav.co.il

 


     

     אימון אישי

כיצד מצליחים להיגמל מעישון 

התחלתי לעשן באמצע השרות הצבאי. הייתי אז בחורה מלאה ובעקבות העישון ירדתי במשקל, אהבתי את המראה החדש וכך גם הבחורים שחיזרו אחרי..הסיגריה הייתה חברתי הטובה והצמודה כ3 עשורים.. בבוקר היא הייתה הראשונה שפגשתי והאחרונה לפני שהלכתי לישון.
ואז יום אחד לפני 4 שנים בעקבות חבר שניגמל הצבתי מטרה לעצמי להפסיק לעשן. הגמילה הפיזית הייתה משימה לא פשוטה אבל אפשרית, באימון האישי שיניתי הרגלים: עשיתי,כושר התזונה הפכה להיות בריאה יותר והרגשתי שקרה לי נס אין לי צורך יותר לעשן. אבל הייתה גם גמילה "חברתית" את חברי ל"הפסקות סיגריה" בעבודה כמעט לא ראיתי, בן זוגי עישן והרחק ממני. בהמשך הבנתי שהפכתי להיות תזכורת כואבת לחברי המעשנים שגם הם צריכים להפסיק את הנזק לגופם ולכן התרחקו ממני..החזקתי מעמד 3 חודשים. באחד מרגעי הלחץ שיש לכולנו התפתיתי  עישנתי רק סיגריה אחת (טעות טעות..) 
וכן זה הספיק , חזרתי לעשן .חברי המעשנים קיבלו אותי בזרועות פתוחות, אבל חשתי אכזבה וכשלון אישי.
והנה לפני חצי שנה בהחלטה מודעת עם נחישות וכוח רצון כמו שאתם יודעים שיש לי, הפסקתי לעשן. הבנתי שאין דבר כזה כשלון יש רק למידה, צריך להמשיך להתאמן ולהתמיד עד שתקבלו את מה שאתם רוצים והאנשים המצליחים הם אלו "שנכשלו" הרבה פעמים אך לא ויתרו עד שקיבלו את התוצאות שהם רצו, עכשיו גם אתם יכולים.
שאלות קוראים:
אם הכתב משתנה מהיום למחר, כיצד אפשר לבצע אבחון גרפולוגי לכתב ידי?
באבחון הגרפולוגי גרפולוג בעל ניסיון ידע לזהות את הסימנים הגרפיים  שאינם משתנים. החשיבה במהותה היא קבועה: אנליטית או תיאורטית, תכונות אופי כמו תלותיות או עצמאות לא משתנות. על מנת להבדיל באופן ברור בין הזמני לבין הקבוע, בין התלהבות רגעית לאופוריה תמידית, חשוב לבדוק יותר מדוגמת כתב אחת.
אם עושים אימון למה צריך אבחון גרפולוגי ?
לא צריך אבחון באימון. אך אימון המבוסס על אבחון גרפולוגי הוא כלי עבודה נוסף המניע תהליכי אימון ממוקדים, תכליתיים ובעלי פוטנציאל הצלחה גבוה במיוחד שכן הגרפולוגיה מספקת לנו מפתח להבנת עצמנו. כתב היד חושף פוטנציאל קיים שיש באופי בנטיות ובכישרונות שלנו (גם אם אינם ממומשים) וגם נקודות תורפה, קונפליקטים וחסמים. 
 

סמדר נדב |  אימון וגרפולוגיה  | 054-7339719 | עמק הברכה 27 ת”א 67456 | smadar@smadarnadav.co.il
 עיצוב אתרים : Fresh studio | קופירייטינג  :  מכשפה של מילים