054-7339719

 
  מלא פרטיך ואחזור אליך בהקדם:
           
| 054-7339719 | smadar@smadarnadav.co.il

  
להתגבר אחרי משבר...

משבר רגשי על רקע אהבה יכול לקחת מספר ימים, חודשים וגם שנים, עד שחולף, זה תלוי באופי האדם וביכולת לעבד את  הפרידה, בקשת עזרה מהסביבה כמו חברים, או עזרה מקצועית, יכולה לסייע אך חשוב להיות מודע למה שהיה: למשיכה הראשונית, בהמשך לאופי היחסים, ההתנהלות ולהבין מה היה חלקנו בפרידה כדי לבחור בצורה מודעת את הזוגיות הבאה.

אירית התקשרה ושאלה: "אני אחרי פרידה קשה וכואבת תוכלי לעזור?"
"אוכל רק אם את תרצי לעזור לעצמך", "תגיעי" הצעתי...
אירית (32) הגיעה למחרת "החברות נמשכה כשנתיים" סיפרה, אביתר היה צעיר ממנה בחמש שנים "התאהבנו בטירוף" הוסיפה, תוך שבועיים הם עברו לגור יחד. אירית הרגישה עטופה, מחובקת, ואהובה אך בהמשך זה החל להכביד. היו כמה סצנות קנאה, הקשר היה תובעני, פיזית הוא היה דבוק לה כשלא יכלה יותר לסבול היא בקשה שירפה, יתרחק מעט וכך החל תהליך הפרידה שחזרה.

אביתר החליף מקום עבודה והתאהב בטירוף בבחורה שעבדה איתו, והודיע לה במפתיע שהוא כבר לא מאוהב ורוצה להיפרד. "הכאב היה עצום, גם כשהבנתי שאנחנו לא מתאימים הלב עדיין מאן להיפרד." כשפגשה את חברו הטוב של אביתר הוא הסביר שאביתר "מתאהב סדרתי" יש לו בממוצע קשר חדש כל שנתיים ואכן זה הסביר את המעבר המהיר שלו לקשר חדש.

אירית שבילדותה ננטשה ע"י אביה נתנה פרוש לאובססיביות של איתמר סימנים של מסירות ואהבה. אך בהמשך היא הכירה בצורך שלה לעצמאות ובצורך שלו לתלות, היא הבינה שהמרחב הפרטי חשוב לה והוא שגרם לה לבקש ממנו להרפות, והוא אכן הרפה והתחזק במקום אחר כי זה היה הצורך שלו. העיבוד הרגשי עזר לאירית לשקם את הלב, בפגישות האימון היא למדה להכיר את עצמה ולהבין מה היא צריכה. בטחונה העצמי שב אליה וגם היכולת לבחור בן זוג ממקום מודע שמתאים ונכון לה.
 
 

סמדר נדב |  אימון וגרפולוגיה  | 054-7339719 | עמק הברכה 27 ת”א 67456 | smadar@smadarnadav.co.il
 עיצוב אתרים : Fresh studio | קופירייטינג  :  מכשפה של מילים