054-7339719

 
  מלא פרטיך ואחזור אליך בהקדם:
           
| 054-7339719 | smadar@smadarnadav.co.il

 

   
אבחון גרפולוגי לשותפות

כיצד לבדוק אמינות והתאמה לשותפים עסקיים.

דרגות לאי אמינות
אין אדם שלא שיקר
ב"שקר הלבן" שאין בו כוונת זדון, שכן משתמשים בו כדי לשמור על אוירה תקינה או להגן על האחר, שקרן זה אינו מזיק לעצמו וגם לא לסביבתו. לעומת זאת, יש את המגלומנים שמשקרים ממקום של זדון ונוכלות, הצורך להרשים גורם להם להבליט עצמם כדי לזכות במעמד. בדר"כ הם טיפוסים נרקסיסטיים באבחון גרפולוגי ניתן לזהות בקלות יחסית חוסר אמינות ותכונות אופי.

כיצד החסכונות נמסרו לנוכל
רחל, אשה דומיננטית ויפה שאותה הכרתי ופגשתי במקרה, סיפרה לי שיצאה לפנסיה לפני כשנתיים. היא הכירה גבר שרמנטי בשנות ה 50 
אילן שמו. הוא חיזר אחריה בלהט ושיכנע אותה להשקיע את כל כספי הפנסיה שצברה בשותפות איתו במסעדה.
התחום לא היה מוכר לה אך היא סמכה על ניסיונו לפחות ע"פ מה שסיפר לה.. אילן לא שיתף אותה בכל,הוא שלח לה דיווחים חלקיים, התחמק מלפגוש אותה וכעבור שנה העסק קרס. "הכרזנו על פשיטת רגל".." 

הגילוי המאוחר להונאה והמחיר לה
בהתחלה לא רציתי להאמין, אך כשבדקתי לעומק עם הרו"ח שלנו התגלה שאילן הונה אותי, הוא ניצל את חוסר הידע והתמימות שלי ומשך כספים מבלי ידיעתי". השבר היה כה גדול שרחל נזקקה לטיפול נפשי ארוך שהחזיר אותה למוטב.. היא גם סיפרה" אני מתייסרת וכועסת על עצמי כל יום מחדש איך לא בדקתי וחקרתי לפני שמסרתי לו את כל הכסף שבשבילו עבדתי 30 שנה מחיי, אבחון גרפולוגי כל כך פשוט היה לעשות יכולתי לחשוף את הפרצוף האמיתי שלו " 

אבחון גרפולוגי מוקדם לזיהוי חוסר אמינות עם שותפים

רחל בקשה לדעת אם רואים סימנים לחוסר יושר בכתב ידו של אילן בטופס ששמרה, ערכתי לו אבחון גרפולוגי בו  מצאתי עדויות לחוסר אמינות  וגם את תכונת הכריזמה שדרכה הרשים  את רחל והפיל בפח ראיתי בכתב. אך לרחל היה זה כבר מאוחר ...

 

סמדר נדב |  אימון וגרפולוגיה  | 054-7339719 | עמק הברכה 27 ת”א 67456 | smadar@smadarnadav.co.il
 עיצוב אתרים : Fresh studio | קופירייטינג  :  מכשפה של מילים